Nasza Trenerka na Podium !

Jesteśmy dumni z naszej trenerki Tamary Szczęśniak! Tamara brała udział w dwóch zawodach i w każdym z nich zajęła bardzo wysokie miejsce. W Mistrzostwach Śląska w Kulturystyce i Fitness 2017 zajęła 3 miejsce na podium a w Mistrzostwach Polski w Kielcach aż 4 miejsce. Jest to ogromne dokonanie, szczególnie, iż Tamara dopiero rozpoczyna swoją przygodę z zawodami kulturystycznymi. Osiągnięcie tak wysokiego miejsca w pierwszych w swoim życiu zawodach to ogromny sukces, który świadczy nie tylko o wytrwałości i ambicji Tamary, ale przede wszystkim przepowiada jej kolejne liczne sukcesy w tej dziedzinie.

Możecie trenować z Tamarą w naszym Klubie w każdy wtorek i czwartek w godzinach przedpołudniowych 7.00 – 15.00. Zapraszamy Was – warto ćwiczyć z najlepszymi 🙂

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *