Majówka 2017

Popularna Majówka to ciepłe dni na które zawsze wyczekujemy z utęsknieniem. Te pierwsze dni maja, przeważnie połączone z długim weekendem, dają nam świetną okazję do prawdziwego dłuższego wypoczynku. Dodatkowym plusem jest to, że wiosna hula już w pełni, więc ciepłe dni zachęcają do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Życzymy Wam dużo słońca, wysokiej temperatury i udanego relaksu podczas tegorocznej Majówki. Gdyby jednak pogoda nie dopisała…. Nasz klub będzie czynny w następujących godzinach:

Poniedziałek 1 Maja – Siłownia i Sauna Nieczynne
Squash czynny w godz.: 6.00h – 24.00h

Wtorek 2 Maja – Klub czynny jak zwykle

Środa 3 Maja – Siłownia i Sauna Nieczynne
Squash czynny w godz.: 6.00h – 24.00h

Serdecznie Zapraszamy !

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *